KONST / Litografier / Färglitografier i mapp 16323030
nr 1632 3030
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografier i mapp, "Svensk söndag". Signerad, färglitografi, numrerad 158/270, daterad - 79, bladens mått 48x63, mappens mått: 49x64 cm, oramade lösa blad
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 juli 2024
kl 19:37:42
300 kr
350 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas