KONST / Litografier / Färglitografier i mapp 15263272
nr 1526 3272
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografier i mapp, 6 st, "H C Andersenbilder", oramade lösa blad. Signerad, numrerad 247/300, daterad 1975. Färglitografi. Bladets mått: 48x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:02:04
6/3 19:52:50
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd