KONST / Litografier / Färglitografi 13196027

nr 1319 6027

Yves Brayer

(1907-1990), Frankrike

Färglitografi, Signerad, numrerad 166/210. Motivet: 53x49 cm

Yves Brayer, fransk bildkonstnär född 1907, död 1990.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 april 2020
kl 19:18:30

12/4 11:28:30 1      Vinnande bud

Yves Brayer

Läs mer om Yves Brayer