KONST / Litografier / Färglitografi 16606335
nr 1660 6335
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 25/150. Färglitografi, bildmått: 39x56 cm, yttermått inklusive ram: 46x65 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 november 2024
kl 18:27:30
23/11 22:54:50
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann