KONST / Litografier / Färglitografi 12422027

nr 1242 2027

Yrjö Edelmann

(1941-2016), Sverige

Färglitografi, Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. Signerad, numrerad 3/150. Ramens innermått: 44x62 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:43:13

  • Tema
  • 18 mar

Yrjö Edelmann

Läs mer om Yrjö Edelmann