KONST / Litografier / Färglitografi 14424205

nr 1442 4205

Yrjö Edelmann

(1941-2016), Sverige

Signerad, numrerad 50/250. Färglitografi, bildmått: 60x47, yttermått inklusive ram: 89x68 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 17 januari 2022
kl 18:23:20

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Yrjö Edelmann

Läs mer om Yrjö Edelmann