KONST / Litografier / Färglitografi 14666457
nr 1466 6457
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 51x80cm, yttermått inklusive ram: 65x91cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:42:07
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann