KONST / Litografier / Färglitografi 14655131
nr 1465 5131
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), yttermått inklusive ram: 62x86 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:57:11
1/5 23:08:34
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann