KONST / Litografier / Färglitografi 14077446
nr 1407 7446
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Paket, daterad. Signerad, numrerad 49/1500. Motivet: 43x59, yttermått inklusive ram: 49x66 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:13:57
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann