ART / Lithographs / Litograph in colors 13557163
nr 1355 7163
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sweden. Unframed. Signed, numbered 58/150, sheet: 58x86,
LITOGRAPH IN COLORS, Oramat löst blad. Signerad, numrerad 58/150, bladets mått: 58x86 cm
1000
SEK 700
Monday October 19 2020
at 19:21:25
15/10 21:23:23
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann