KONST / Litografier / Färglitografi 13557020

nr 1355 7020

Yrjö Edelmann

(1941-2016), Sverige

Färglitografi, Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. Blått paket. Signerad, numrerad 306/360. Motivet: 55x38 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 18:58:50

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 19 okt

Yrjö Edelmann

Läs mer om Yrjö Edelmann