KONST / Litografier / Färglitografi 15042066
nr 1504 2066
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Blått paket. Signerad, numrerad 112/250. Färglitografi, bildmått: 80x60 cm, yttermått inklusive ram: 88x66 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:25:19
1.500 kr
1.600 kr
21 nov
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann