KONST / Litografier / Färglitografi 7473198
nr 747 3198
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi , Yrjö Edelmann (f. 1941), 116/125, signerad, 69x54
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 mars 2012
kl 18:09:13
1.100 kr
1.100 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann