KONST / Litografier / Färglitografi 10974045
nr 1097 4045
Wilhelm Lindvall
(f. 1924), Sverige
Färglitografi, Wilhelm Lindvall (f. 1924), signerad W Lindvall -80, 1/15, motivet: 25x15
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 mars 2017
kl 19:08:47
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
20 mar