KONST / Litografier / Färglitografi 10716347
*
nr 1071 6347
Färglitografi
Walasse Ting, 4/100, 1980, bladets mått: 60x80
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 november 2016
kl 20:37:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/11 10:04:23
1
1.200 kr
28/11 20:32:08
2
1.200 kr
28/11 20:32:08
1
1.200 kr (Budbetjänt)
28/11 20:32:46
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad walasse ting
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1071 6347
Färglitografi
Walasse Ting, 4/100, 1980, bladets mått: 60x80
| Utrop: | 2.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/11 10:04:23 | 1 | 1.200 kr |
| 28/11 20:32:08 | 2 | 1.200 kr |
| 28/11 20:32:08 | 1 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
| 28/11 20:32:46 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad walasse ting
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



