KONST / Litografier / Färglitografi 12429464

nr 1242 9464

Vytautas Kasiulis

(1918-1995)

Färglitografi, Vytautas Kasiulis (1918-1995), Spelmän. Signerad, numrerad 14/220. Bladets mått: 51x66 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:12:49

  • Tema
  • 18 mar