KONST / Litografier / Färglitografi 12429464

nr 1242 9464

Vytautas Kasiulis

(1918-1995)

Färglitografi, Vytautas Kasiulis (1918-1995), Spelmän. Signerad, numrerad 14/220. Bladets mått: 51x66 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:12:49

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar