KONST / Litografier / Färglitografi 12422105

nr 1242 2105

Vytautas Kasiulis

(1918-1995)

Färglitografi, Vytautas Kasiulis (1918-1995), Målande man. Signerad, numrerad 4/200, bladets mått: 65x55 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:13:55

18/3 20:08:29 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar