KONST / Litografier / Färglitografi 12432104

nr 1243 2104

Vytautas Kasiulis

(1918-1995)

Färglitografi, Vytautas Kasiulis (1918-1995), hus. Signerad, numrerad 18/100. Bladets mått: 37x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 mars 2019
kl 20:04:11

Lis Husberg (f. 1920)