KONST / Litografier / Färglitografi 12544016

nr 1254 4016

Vladimir Beck

(f. 1943)

Färglitografi, Signerad, numrerad EA 3/36. Motivet: 54x57 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 maj 2019
kl 18:32:55

12/5 13:37:40 1      Vinnande bud
13/5 17:28:11 1      justering av budtak