ART / Lithographs / Litograph in colors 8559070
nr 855 9070
Vladimir Beck
(f. 1943)
Vladimir Beck (b. 1943), "Annorlunda", 19/94, subject size: 44x57,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Vladimir Beck (f. 1943), "Annorlunda", 19/94, motivets mått: 44x57
SEK 100
Monday October 28 2013
at 19:51:26
24/10 18:47:50