KONST / Litografier / Färglitografi 12555508

nr 1255 5508

Färglitografi

"Vildanden 3". Signerad, numrerad 26/100. Motivet: 60x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 maj 2019
kl 20:33:41

18/5 22:32:52 1      Vinnande bud