KONST / Litografier / Färglitografi 12223103
nr 1222 3103
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, Signerad och numrerad, EA-upplaga, 24/30,64x64
Kondition: spricka i glaset
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:19:36
2.000 kr
2.400 kr
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely