KONST / Litografier / Färglitografi 12223103

nr 1222 3103

Victor Vasarely

(1906-1997), Ungern

Färglitografi, Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad och numrerad, EA-upplaga, 24/30,64x64

Konditionsrapport: spricka i glaset

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 10 december 2018
kl 18:19:36

Victor Vasarely

Läs mer om Victor Vasarely