KONST / Litografier / Färglitografi 12223103

nr 1222 3103

Victor Vasarely

(1906-1997), Ungern

Färglitografi, Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad och numrerad, EA-upplaga, 24/30,64x64

Konditionsrapport: spricka i glaset

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 10 december 2018
kl 18:19:36

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Victor Vasarely

Läs mer om Victor Vasarely