KONST / Litografier / Färglitografi 12837179
nr 1283 7179
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, Signerad, numrerad 183/250. Motivet: 50x50 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:30:54
21/10 01:09:15
21 okt
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely