KONST / Litografier / Färglitografi 13881044

nr 1388 1044

Victor Vasarely

(1906-1997), Ungern

Färglitografi, Signerad, numrerad 83/250. Motivet: 50x50cm, yttermått inklusive ram: 67x67cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 29 mars 2021
kl 19:51:45

  • Klassiska
  • 29 mar

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Victor Vasarely

Läs mer om Victor Vasarely