KONST / Litografier / Färglitografi 12422199

nr 1242 2199

Victor Vasarely

(1906-1997), Ungern

Färglitografi, Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad, numrerad 129/250, bladets mått: 80x70 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:28:20

  • Tema
  • 18 mar

Victor Vasarely

Läs mer om Victor Vasarely