KONST / Litografier / Färglitografi 12422198

nr 1242 2198

Victor Vasarely

(1906-1997), Ungern

Färglitografi, Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad, numrerad 84/175, bladets mått: 64x63 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:21:16

15/3 20:24:57 1      1.700 kr
18/3 19:10:31 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Victor Vasarely

Läs mer om Victor Vasarely