KONST / Litografier / Färglitografi 12422198

nr 1242 2198

Victor Vasarely

(1906-1997), Ungern

Färglitografi, Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad, numrerad 84/175, bladets mått: 64x63 cm

Utrop:

2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 1.500 kr (per 16:49:54)
Uppdatera
Visning

fredag 15/3, lördag 16/3, söndag 17/3 och måndag 18/3

Auktionen
avslutas:

måndag 18 mars kl 19:21:16

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/3 20:24:57 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Victor Vasarely

Läs mer om Victor Vasarely