KONST / Litografier / Färglitografi 12432201

nr 1243 2201

Victor Vasarely

(1906-1997), Ungern

Färglitografi, Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. EA-upplaga, 24/30, signerad, 65x61, skadat glas

Utrop:

2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 1.500 kr (per 07:15:05)
Uppdatera
Visning

fredag 22/3, lördag 23/3, söndag 24/3 och måndag 25/3

Auktionen
avslutas:

måndag 25 mars kl 19:28:09

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
19/3 11:05:50 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Victor Vasarely

Läs mer om Victor Vasarely