KONST / Litografier / Färglitografi 12223125

nr 1222 3125

Victor Vasarely

(1906-1997), Ungern

Färglitografi, Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. EA-upplaga, 24/30, signerad, 70x64, skadat glas

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 10 december 2018
kl 20:55:58

5/12 20:48:00 1      Vinnande bud

Victor Vasarely

Läs mer om Victor Vasarely