KONST / Litografier / Färglitografi 12846005
nr 1284 6005
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, "Blomsterflickan". Signerad, numrerad 120/275. Motivet: 71x46cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:29:46
28/10 18:12:53
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely