KONST / Litografier / Färglitografier 14099331

nr 1409 9331

Vera Nilsson

(1888-1979), Sverige

Färglitografier, 3 st, Signerade. Bladets mått: 69x56 ca, oramade lösa blad

Vera Nilsson, svensk målare född i Jönköping 1888, död 1979.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:57:46

Vera Nilsson

Läs mer om Vera Nilsson