KONST / Litografier / Färglitografi 12475564
nr 1247 5564
Vera Nilsson
(1888-1979), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 104/250. Motivet: 51x39 cm
Vera Nilsson, svensk målare född i Jönköping 1888, död 1979.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:07:13
1.000 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Vera Nilsson
Läs mer om Vera Nilsson