KONST / Litografier / Färglitografi 12422024

nr 1242 2024

Uno Vallman

(1913-2004), Sverige

Färglitografi, Uno Vallman (1913-2004), Sverige. Hamn. Signerad, numrerad 337/360. Motivet: 49x63 cm

Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:26:03

15/3 18:06:37 1      100 kr
18/3 11:15:36 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Uno Vallman

Läs mer om Uno Vallman