KONST / Litografier / Färglitografi 12611031
nr 1261 1031
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 226/250. Motivet: 30x28
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:33:32
100 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien