KONST / Litografier / Färglitografi 14833039
nr 1483 3039
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad, numrerad 3/20. Färglitografi, bildmått: 42x30 cm, yttermått inklusive ram: 60x47 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 19:24:02
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien