KONST / Litografier / Färglitografi 14833039

nr 1483 3039

Ulrica Hydman-Vallien

(1938-2018), Sverige

Signerad, numrerad 3/20. Färglitografi, bildmått: 42x30 cm, yttermått inklusive ram: 60x47 cm

Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 19:24:02

Ulrica Hydman-Vallien

Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien