KONST / Litografier / Färglitografi 13592087
nr 1359 2087
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1000/1500, bladets mått: 60x43cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:54:32
5/11 12:22:02
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien