KONST / Litografier / Färglitografi 15103042

nr 1510 3042

Ulrica Hydman-Vallien

(1938-2018), Sverige

Signerad, numrerad 9/1500. Färglitografi, bildmått: 64x48cm, yttermått inklusive ram: 81x63cm

Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 12 december 2022
kl 18:15:30

  • Tema
  • 12 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Ulrica Hydman-Vallien

Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien