KONST / Litografier / Färglitografi 12611034
nr 1261 1034
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, PT. Signerad. Motivet: 31x42
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:36:21
100 kr
200 kr
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien