KONST / Litografier / Färglitografi 10123520
nr 1012 3520
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), motivet: 348/380, signerad, motivet: 31x41
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:07:59
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien