KONST / Litografier / Färglitografi 11543300
nr 1154 3300
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Skrotbilar, 1994, signerad och numrerad 36/360, motivet: 27x37
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 januari 2018
kl 18:50:30
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg