KONST / Litografier / Färglitografi 13491431
nr 1349 1431
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Landskap. Signerad, numrerad 7/250, daterad -05. Motivet: 24x32 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:02:54
250 kr
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg