KONST / Litografier / Färglitografi 12177519
nr 1217 7519
Färglitografi
Ulf S Nilsson, "Slussens invigning 1935". Signerad, numrerad 270/360. Motivet: 40x55 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 19 november 2018
kl 20:50:32
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr