KONST / Litografier / Färglitografi 13714335
nr 1371 4335
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Trappan. Signerad, numrerad 6/150, bladets mått: 58x20 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:26:24
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)