KONST / Litografier / Färglitografi 13669057
nr 1366 9057
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, PT, "Fleurs Sauvages". Motivet: 54x36 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:49:41
300 kr
350 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)