KONST / Litografier / Färglitografi 14676271
nr 1467 6271
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad 35/360, " the cricketers". Färglitografi, bildmått: 50x60cm, yttermått inklusive ram: 70x82cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:56:38
10/5 07:00:04
100 kr
16/5 17:39:48