KONST / Litografier / Färglitografi 12144135
nr 1214 4135
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Restaurangen. Signerad, numrerad 306/360, bladets mått: 63x71 cm, oramad
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:43:49
29/10 12:20:02