KONST / Litografier / Färglitografi 12144138
nr 1214 4138
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Jour de fete. Signerad, numrerad 251/360, bladets mått: 100x85 cm, oramad
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:46:40
28/10 19:28:35