KONST / Litografier / Färglitografi 11887490
nr 1188 7490
Färglitografi
Ulf Greder (f. 1949), Sverige. Jeromes. Signerad, numrerad 59/360. Motivet: 45x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 juni 2018
kl 19:45:55
100 kr
200 kr