KONST / Litografier / Färglitografi 12144134
nr 1214 4134
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Boulespelare. Signerad, numrerad 99/360, bladets mått: 63x73 cm, oramad
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:42:28
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr