KONST / Litografier / Färglitografi 8414377
nr 841 4377
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Ulf Greder (f. 1949), PT, signerad, motivets mått: 54x37
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 augusti 2013
kl 19:41:31
19/8 14:46:55