KONST / Litografier / Färglitografi 12771276

nr 1277 1276

Ulf Göthman

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Grinden. Signerad, numrerad 12/190. Motivet: 28x43 cm

Ulf Göthman, svensk bildkonstnär född 1945.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

tisdag 1 oktober 2019
kl 10:52:16

Ulf Göthman

Läs mer om Ulf Göthman